Pregnancy Yoga Bristol

Pregnancy Yoga Bristol – ଅଧିକ ସୂଚନା – ମାନଚିତ୍ର ଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଆମର ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତୁ – ସମସ୍ତେ FAQ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତାଲିମପ୍ରାପ୍ତ – ଯଦି ଆପଣ ଶ୍ରେଣୀରେ ନୂତନ ଅଟନ୍ତି – ଆଡୁର, ୱେଷ୍ଟ୍ ସସେକ୍ସ – ବାଥ୍, ସୋମେରସେଟ୍ – ବେଲଫାଷ୍ଟ, ଉତ୍ତର ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ – ବିଲେରିକାଇ, ଇଷ୍ଟ ବରଗଡ ସସେକ୍ସ ହୋଭ, ବ୍ରିଷ୍ଟଲ, ଇଷ୍ଟ ସସେକ୍ସ ହୋଭ, ପୂର୍ବ ସସେକ୍ସ-ସସେକ୍ସ – କ୍ୟାଣ୍ଟରବେରୀ, କେଣ୍ଟ – କ୍ରେଡିଟନ୍, ଡିଭନ୍ – ଚିଚେଷ୍ଟର, ୱେଷ୍ଟ୍ ସସେକ୍ସ – କ୍ରାନବ୍ରୋକ୍, କେଣ୍ଟ – କକଫିଲ୍ଡ, ମିଡ-ସସେକ୍ସ – ଇଷ୍ଟବୋର୍ନ୍, ଇଷ୍ଟ ସସେକ୍ସ – ହାସକ୍ସ, ମିଡ-ସସେକ୍ସ – ହାଷ୍ଟିଙ୍ଗସ୍, ଇଷ୍ଟ ସସେକ୍ସ – ହେୱାର୍ଡର ହିଥ, ମିଡ – ସସେକ୍ସ – ହେରେଫୋର୍ଡ, ହେରେଫୋର୍ଡଶାୟର୍ – ଇପ୍ସ୍ୱିଚ୍, ସଫୋଲ୍କ – ଲଣ୍ଡନ, ଉତ୍ତର (ହାମଷ୍ଟେଡ୍) – ଲଣ୍ଡନ, ଦକ୍ଷିଣ ପୂର୍ବ (ସାଇଡେନହମ୍) – ଲଣ୍ଡନ, ଦକ୍ଷିଣ ପଶ୍ଚିମ – ମଞ୍ଚେଷ୍ଟର, ଟେମସାଇଡ୍ – ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ସସେକ୍ସ – ମିଲଟନ୍ କିନ୍ସେକ୍ସ, ବକ୍ସ- ମୋନମାଉଥଶାୟର୍, ଏସ୍। ୱେଲ୍ସ – ପୋର୍ଟ ତାଲବଟ୍, ସାଉଥ ୱେଲ୍ସ – ରାମସେଟ, କେଣ୍ଟ – ସାଲିସବୋରୀ, ୱିଲଟସାୟାର – ସେଣ୍ଟ ଆଲବାନ୍ସ, ହର୍ଟଫୋର୍ଡଶାୟାର – ସ୍ an ାନସି, ସାଉଥ ୱେଲ୍ସ – ଟେମସାଇଡ୍, ଗ୍ରେଟର ମଞ୍ଚେଷ୍ଟର – ଟନବ୍ରିଜ ୱେଲ୍ସ, କେଣ୍ଟ – ୱେମାଉଥ, ଡୋରସେଟ – ୱିମ୍ବର୍ନ, ଡୋରସେଟ – ୱର୍କେଷ୍ଟର ଏବଂ ମାଲଭର୍ନ, ୱର୍କେଷ୍ଟେରେଶର – ୱୋରହଲ୍, ଏସ୍ ଉସେକ୍ସ ୱେଷ୍ଟ – ଭାନକୋଭର, କାନାଡା |

ଆମର ଶ୍ରେଣୀଗୁଡିକ ବିଷୟରେ: – ଗର୍ଭଧାରଣ ଏବଂ ପ୍ରସବ ପାଇଁ ଯୋଗ ଶ୍ରେଣୀ – ପ୍ରସବ ପରେ ମହିଳା ଏବଂ ଶିଶୁମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଯୋଗ ଶ୍ରେଣୀ – ପ୍ରସବ ଏବଂ ଶିଶୁ ପାଇଁ ପ୍ରସବକାଳୀନ ଶିକ୍ଷା – ଷ୍ଟ୍ରୋଡୋଚ୍ ପ୍ରୋଜି / ଟ୍ରମା ଅଧିବେଶନ |

Pregnancy Yoga Bristol

Pregnancy Yoga Bristol

ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ ହୁଅନ୍ତୁ – କାହିଁକି ଗର୍ଭଧାରଣ ଯୋଗ ଶିକ୍ଷକ ତାଲିମ – ଅନଲାଇନ୍ (100 ଘଣ୍ଟା) ପ୍ରସବ ପରେ ଯୋଗ ଶିକ୍ଷକ ତାଲିମ – ଅନଲାଇନ୍ (100 ଘଣ୍ଟା) ପ୍ରସବକାଳୀନ ଶିକ୍ଷକ ତାଲିମ – ଅନଲାଇନ୍ (100 ଘଣ୍ଟା) ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଯୋଗ ଶିକ୍ଷକ ତାଲିମ – ଅନଲାଇନ୍ (100 ଘଣ୍ଟା) ଆମ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କର | ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ପାଠ୍ୟକ୍ରମ

Prenatal / Pregnancy Yoga, Paper Dress Yoga, London, May 10 To October 25

କ୍ଲେର୍, କେଟ୍, କିମ୍ ଏବଂ ମାରି ଆଶା କରନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ଆମ ସହିତ ଗର୍ଭବତୀ ଯୋଗ, ମାତା ଏବଂ ଶିଶୁମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଯୋଗ, ଏବଂ ବ୍ରିଷ୍ଟଲ୍, ଉତ୍ତର ସୋମେରସେଟ୍ ଏବଂ ଅନ୍ଲାଇନ୍ରେ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଯୋଗ ଯୋଗ ଦେବେ |

ଏଠାରେ ସୂଚନା ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ଏବଂ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକ ପ୍ରଶ୍ନ ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ନୂତନ ଥିଲେ FAQ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ସିଧାସଳଖ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥାନୀୟ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ – ନିମ୍ନରେ ଯୋଗାଯୋଗ ବିବରଣୀ ଦେଖନ୍ତୁ – ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ଅଛି |

ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ | ଆମେ ଆଶା କରୁଛୁ ତୁମେ କ୍ଲାସଗୁଡିକ ଉପଭୋଗ କରିଛ ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ଖଟରେ ଦେଖିବ!

ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ପୁଷ୍ଟିକର ଗର୍ଭଧାରଣ ଯୋଗକୁ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ, ଯେହେତୁ ଏହା ଅଗ୍ରଗତି କରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଶ୍ରମ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ମୂଖ୍ୟ ସୂଚନା ଜାଣିବା ଏବଂ ପ୍ରମୁଖ ଉପକରଣଗୁଡିକ ଅଭ୍ୟାସ କରିବା ଯାହା ତୁମ କାମକୁ ଭଲ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ; ଶ୍ରମ ସମୟରେ ଶ୍ hing ାସକ୍ରିୟା, ଲୋକୋମୋସନ ଏବଂ ଆରାମ ପାଇଁ ଆମର ଅନନ୍ୟ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ | ସପ୍ତାହ 15 ରୁ ଉପଯୁକ୍ତ, ଯଦି ଆପଣ କେବଳ ଯୋଗ ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି, ଶିଶୁ ଜନ୍ମ ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଯୋଗ ଅଭ୍ୟାସ କରନ୍ତି କିମ୍ବା ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଆମ ସହିତ ପୂର୍ବରୁ କ୍ଲାସ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ତୁମ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ |

Acroyoga & Pregnancy

ଜନ୍ମ ଏବଂ ଶିଶୁକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ତୀବ୍ର ଏକକ ପାଠ୍ୟକ୍ରମ (5 ଘଣ୍ଟା) କିମ୍ବା ପୂର୍ଣ୍ଣ ପାଠ୍ୟକ୍ରମ (4 ଅଧିବେଶନରେ 10 ଘଣ୍ଟା) ପାଇଁ ଆମ ସହିତ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ | ଶ୍ରମ, ପ୍ରସବ ବିକଳ୍ପ ଏବଂ ଗର୍ଭଧାରଣର ଚତୁର୍ଥ ତ୍ର im ମାସିକ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଜାଣିବା ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ବିଷୟ ଏଥିରେ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରେ | ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଗର୍ଭବତୀ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଭେଟି ଶ୍ରମ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇପାରିବେ | ପ୍ରଥମ ଥର ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ, କିନ୍ତୁ ଥଣ୍ଡା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ | ସୀମିତ ସ୍ଥାନ ସଂରକ୍ଷଣ ଜରୁରୀ – ଅନନ୍ୟ ନିରାଶା ପାଇଁ ଆମେ ଆଗୁଆ (12 ସପ୍ତାହରୁ) ବୁକିଂ କରିବାକୁ ସୁପାରିଶ କରୁ ଏବଂ 24 ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ଯୋଗଦେବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛୁ | ବିବରଣୀ ପାଇଁ କ୍ଲେର୍ ଏବଂ କିମଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |

ଗୁରୁତ୍ that ପୂର୍ଣ ଯେ ମାତା ଭାବରେ ସମସ୍ତ ନୂତନ ଗର୍ଭଧାରଣ ପରେ ଏବଂ ପ୍ରସବ ପରେ ପୁନରୁଦ୍ଧାରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି | ତୁମର ଶରୀର, ଭିତର କୋର୍ ଏବଂ ପେଲଭିକ୍ ଫ୍ଲୋରକୁ ମଜବୁତ କର ଯେପରି ତୁମର ଛୁଆ ପାଖରେ ଛିଡା ହୋଇଛି | ଅନ୍ୟ ସୁନ୍ଦର ମା ମାନଙ୍କୁ ଭେଟ ଏବଂ ଏକତ୍ର ଏକ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ସୃଷ୍ଟି କର | ପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରସବ ପରେ weeks ସପ୍ତାହ କିମ୍ବା ସିଜରିଆନ୍ ବିଭାଗର weeks ସପ୍ତାହ ପରେ ଉପଯୁକ୍ତ |

ରିଚାର୍ଜ ଏବଂ ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଆସ | ଯେହେତୁ ଏହା ଉପସ୍ଥାପିତ ହୋଇଛି ଶ୍ରେଣୀଗୁଡ଼ିକ ସର୍ବଦା ମହିଳାମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ | ସର୍ବଦା ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ପୁଷ୍ଟିକର – ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ମିଶ୍ରଣ!

Pregnancy Yoga Bristol

ଗୁରୁତର ଲକ୍ଷଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ଏକ ଭଦ୍ର, ନିରାପଦ ଉପାୟ ଯାହା ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ କିମ୍ବା ଆଘାତଜନିତ ପ୍ରସବ ପରେ, ପ୍ରସବ ପରେ କିମ୍ବା ସ୍ତନ୍ୟପାନ ପରେ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଆଘାତଜନିତ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିପାରେ | କ୍ଲାରା ମ୍ୟାକଗିଲଙ୍କ ସହିତ |

Pregnancy Yoga & Relaxation Classes St Neots

ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ଲାସ୍ ଏବଂ ପାଠ୍ୟକ୍ରମ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ, ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥାନୀୟ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଇମେଲ୍ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ମ୍ୟାଟ୍ ଅର୍ଡର କରନ୍ତୁ | ଆଶାକର୍ମୀ ପିତାମାତା ଏବଂ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଫେସବୁକରେ ସଂଯୁକ୍ତ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥାନୀୟ ବ୍ରିଷ୍ଟଲ୍ ଫେସବୁକ୍ ପୃଷ୍ଠାରେ ମଧ୍ୟ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ଆମେ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଶୁଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ | ଅଧିକ ସୂଚନା – ମାନଚିତ୍ର ଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଆମର ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତୁ – ସମସ୍ତେ FAQ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତାଲିମପ୍ରାପ୍ତ – ଯଦି ଆପଣ ଶ୍ରେଣୀରେ ନୂତନ ଅଟନ୍ତି – ଆଡୁର, ୱେଷ୍ଟ୍ ସସେକ୍ସ – ବାଥ୍, ସୋମେରସେଟ୍ – ବେଲଫାଷ୍ଟ, ଉତ୍ତର ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ – ବିଲେରିକାଇ, ଇଷ୍ଟ ବରଗଡ ସସେକ୍ସ ହୋଭ, ବ୍ରିଷ୍ଟଲ, ଇଷ୍ଟ ସସେକ୍ସ ହୋଭ, ପୂର୍ବ ସସେକ୍ସ-ସସେକ୍ସ – କ୍ୟାଣ୍ଟରବେରୀ, କେଣ୍ଟ – କ୍ରେଡିଟନ୍, ଡିଭନ୍ – ଚିଚେଷ୍ଟର, ୱେଷ୍ଟ୍ ସସେକ୍ସ – କ୍ରାନବ୍ରୋକ୍, କେଣ୍ଟ – କକଫିଲ୍ଡ, ମିଡ-ସସେକ୍ସ – ଇଷ୍ଟବୋର୍ନ୍, ଇଷ୍ଟ ସସେକ୍ସ – ହାସକ୍ସ, ମିଡ-ସସେକ୍ସ – ହାଷ୍ଟିଙ୍ଗସ୍, ଇଷ୍ଟ ସସେକ୍ସ – ହେୱାର୍ଡର ହିଥ, ମିଡ – ସସେକ୍ସ – ହେରଫୋର୍ଡ, ହେରେଫୋର୍ଡଶାୟର୍ – ଇପ୍ସ୍ୱିଚ୍, ସଫୋଲ୍କ – ଲଣ୍ଡନ, ଉତ୍ତର (ହାମଷ୍ଟେଡ୍) – ଲଣ୍ଡନ, ଦକ୍ଷିଣ ପୂର୍ବ (ସାଇଡେନହମ୍) – ଲଣ୍ଡନ, ଦକ୍ଷିଣ ପଶ୍ଚିମ – ମଞ୍ଚେଷ୍ଟର, ଟେମସାଇଡ୍ – ମିଡ-ସସେକ୍ସ – ମିଲଟନ୍ କିନ୍ସ, ବକ୍ସ-ମୋନମାଉଥଶାୟର୍, ଦକ୍ଷିଣ ୱେଲ୍ସ – ପୋର୍ଟ ତାଲବଟ୍, ଦକ୍ଷିଣ ୱେଲ୍ସ – ରାମସେଟ, କେଣ୍ଟ – ସାଲିସବୋରୀ, ୱିଲଟସାୟାର – ସେଣ୍ଟ ଆଲବାନ୍ସ, ହର୍ଟଫୋର୍ଡଶାୟାର – ସ୍ an ାନସି, ଦକ୍ଷିଣ | ୱେଲ୍ସ – ଟେମସାଇଡ୍, ଗ୍ରେଟର ମଞ୍ଚେଷ୍ଟର୍ – ଟନବ୍ରିଜ୍ ୱେଲ୍ସ, କେଣ୍ଟ – ୱେମାଉଥ୍, ଡୋରସେଟ୍ – ୱିମ୍ବର୍ନ, ଡୋରସେଟ୍ – ୱର୍କେଷ୍ଟର ଏବଂ ମାଲଭର୍ନ, ୱର୍କେଷ୍ଟେରେଶର୍ – ୱର୍ଟିଙ୍ଗ୍, ସୁସ୍ ପୂର୍ବ ପଶ୍ଚିମ – ଭାନକୋଭର, କାନାଡା

ଆମର ଶ୍ରେଣୀଗୁଡିକ ବିଷୟରେ: – ଗର୍ଭଧାରଣ ଏବଂ ପ୍ରସବ ପାଇଁ ଯୋଗ ଶ୍ରେଣୀ – ପ୍ରସବ ପରେ ମହିଳା ଏବଂ ଶିଶୁମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଯୋଗ ଶ୍ରେଣୀ – ପ୍ରସବ ଏବଂ ଶିଶୁ ପାଇଁ ପ୍ରସବକାଳୀନ ଶିକ୍ଷା – ଷ୍ଟ୍ରୋଡୋଚ୍ ପ୍ରୋଜି / ଟ୍ରମା ଅଧିବେଶନ |

ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ ହୁଅନ୍ତୁ – କାହିଁକି ଗର୍ଭଧାରଣ ଯୋଗ ଶିକ୍ଷକ ତାଲିମ – ଅନଲାଇନ୍ (100 ଘଣ୍ଟା) ପ୍ରସବ ପରେ ଯୋଗ ଶିକ୍ଷକ ତାଲିମ – ଅନଲାଇନ୍ (100 ଘଣ୍ଟା) ପ୍ରସବକାଳୀନ ଶିକ୍ଷକ ତାଲିମ – ଅନଲାଇନ୍ (100 ଘଣ୍ଟା) ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଯୋଗ ଶିକ୍ଷକ ତାଲିମ – ଅନଲାଇନ୍ (100 ଘଣ୍ଟା) ଆମ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କର | ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ପାଠ୍ୟକ୍ରମ

2016 ମସିହାରୁ ଶିକ୍ଷାଦାନ କରୁଥିବା କ୍ଲେର୍, ତାଙ୍କର ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ଏବଂ ଜଣେ ଗରମ ମା ଭାବରେ ଜୀବନରେ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ମହତ୍ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି | ପ୍ରସବ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଏବଂ ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ଜଡିତ ସାଧାରଣ ରୋଗର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗୁଆ ଗର୍ଭଧାରଣ ଯୋଗ ଶ୍ରେଣୀ ସହିତ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ | ତା’ପରେ ପ୍ରସବକାଳୀନ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଆମର ସୂଚନାପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଶିଶୁ ଜନ୍ମ ହେବା ପରେ, ତୁମର ଶକ୍ତି ଫେରି ପାଇବା ପାଇଁ ମା ଏବଂ ଶିଶୁ ପାଇଁ ଛୁଟିଦିନର ଯୋଗ କ୍ଲାସରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କର | ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ତୁମର ଅଭ୍ୟାସକୁ ଆଗକୁ ବ developing ାଇବା ପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ, ତୁମେ ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆମର ବିଶେଷ ଯୋଗ ଶ୍ରେଣୀ ମଧ୍ୟ ଜାରି ରଖିପାରିବ | ତୁମର ଆଘାତଜନିତ ଜନ୍ମକୁ ପ୍ରକ୍ରିୟାକରଣ କରିବାରେ କ୍ଲେର୍ ଏକ 3-ଷ୍ଟେପ୍ ରିୱାଇଣ୍ଡ୍ ପଦ୍ଧତି ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରେ |

Ease Your Pregnancy Ailments With Pre And Postnatal Yoga

ଆପଣ ନିମ୍ନରେ ଥିବା ଏଜେଣ୍ଡାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ଏଠାରେ ଆପଣ ଦେୟ ଏବଂ ସ୍ଥାନ ସଂରକ୍ଷଣ କରିପାରିବେ | ରିଜର୍ଭ ଥଟ୍ଟା ବିଷୟରେ ବହୁତ ଅନୁତାପ | ଯଦି ଆପଣ ସଦସ୍ୟତା ରଦ୍ଦ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ଲଗ୍ ଇନ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏଠାରେ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ଧନ୍ୟବାଦ!

ସେଟୁଜୁଇ “ତୁମେ ଜାଣିବା ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଖୋଜ” ସନ୍ତାନ ପ୍ରସବ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପାଠ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଏବଂ ଆମର ମାଗଣା ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ହ୍ୟାଙ୍ଗଆଉଟ୍ ସହିତ ନୂତନ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା, ଡାଉନଟୋଜନ୍, ଟୋପି ବାଟ୍ |

ଆମ ସହିତ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଗର୍ଭବତୀ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତୁ | ପ୍ରଥମ ଥର ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ, କିନ୍ତୁ ଥଣ୍ଡା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଉପଯୁକ୍ତ |

Pregnancy Yoga Bristol

3 ଷ୍ଟେପ୍ ବ୍ୟାକ୍ ପଦ୍ଧତି ହେଉଛି ଏକ ଭଦ୍ର ଏବଂ ନିରାପଦ ଉପାୟ ଯାହାକି ଗୁରୁତର ଲକ୍ଷଣଗୁଡିକର ଅନୁଭବରୁ ମୁକ୍ତି ଦେଇଥାଏ ଯାହା ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ କିମ୍ବା ଆଘାତଜନିତ ପ୍ରସବ, ପ୍ରସବ କିମ୍ବା ପରେ ସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ | ଏହା ଥେରାପି ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ଏକ ଷ୍ଟେପ୍-ଷ୍ଟେପ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଯାହା 3 ଟି ଅଧିବେଶନ ନେଇଥାଏ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଅଛି |

Services 3 — Breathing Space Yoga And Hypnobirthing

ପ୍ରଥମ ଅଧିବେଶନ – ଯଦି ତୁମେ ଇଚ୍ଛା କର (ତୁମର ପ୍ରକ୍ରିୟା ସଫଳ ହେବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ନୁହେଁ) ତୁମେ ତୁମର କାହାଣୀ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ, ତୁମେ ଗଭୀର ଆରାମ ଦେଇ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିବ | ଅଧିବେଶନ ପରେ, ଆପଣ ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଟେପ୍ ପାଇବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଅଧିବେଶନ ମଧ୍ୟରେ ଶୁଣିବାକୁ ଘରକୁ ନେଇପାରିବେ |

ଅଧିବେଶନ ଦୁଇ – ତୁମେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଗଭୀର ଆରାମ ଦ୍ୱାରା ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିବ, ଯେଉଁଠାରେ ଏଥର ତୁମେ ଇଭେଣ୍ଟକୁ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ remember ଙ୍ଗରେ ମନେ ରଖିବ, ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବଜାୟ ରଖିବ ଏବଂ ନିରାପଦ ଅନୁଭବ କରିବ |

ଅଧିବେଶନ ତିନି – ଆମେ ଭବିଷ୍ୟତ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବୁ ଏବଂ ଏହି କଷ୍ଟଦାୟକ ଭାବନା ଏବଂ ଲକ୍ଷଣ ବିନା କିପରି ବଞ୍ଚିବା ସମ୍ଭବ | ଆପଣ ହାଲୁକା ଏବଂ ଅଧିକ ସକରାତ୍ମକ ଅନୁଭବ କରିବାରେ ଆଗକୁ ବ help ିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏହି ଷ୍ଟିରେବଲ୍ ରିଲାକ୍ସନ୍ ଟେପ୍ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ |

ଆମ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆମ ସନ୍ତାନର ଜନ୍ମ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆଘାତଜନକ ଥିଲା ଏବଂ ସଂଘର୍ଷ ପରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଟ୍ରମା-ଟ୍ରମାଟିକ୍ ଷ୍ଟ୍ରେସ୍ ଡିସଅର୍ଡର ବୋଲି ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଥିଲା | ମୁଁ ବିଶେଷ ଭାବରେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କିଲ୍ ରିଟର୍ଣ୍ଣର ଶିକାର ହୁଏ ଯାହା ମୋତେ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିବ ଏବଂ ଆରାମ କରିବା ମୋ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର କରିବ | ମୋ ପତ୍ନୀ କ୍ଲେର୍ଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ ଏବଂ ମୋତେ 3 ଷ୍ଟେପ୍ ରିଗ୍ରେସନ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ | ମୁଁ ଉଦଘାଟନ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲି, କିନ୍ତୁ ମୋତେ ସାନ୍ତ୍ୱନା ଦେବା, ମୋ କଥା ଶୁଣିବା ଏବଂ ଏହି ଭାବନାକୁ ବୁ understand ିବାରେ କ୍ଲେୟାରଙ୍କ ଦକ୍ଷତା ଏହି ସ୍ମୃତି ଏବଂ କବିତାଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ମୋର ଦୃଷ୍ଟିକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବଦଳାଇ ଦେଇଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ, ମୁଁ ଆମର ଶିଶୁର ଜନ୍ମକୁ ଅତି ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖିପାରେ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରେ ଏବଂ କ୍ଲେର୍ଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ମୁଁ ବହୁତ କୃତଜ୍ଞ |

Pregnancy Yoga, Postnatal Yoga & Antenatal Education In Bristol — Lushtums

ଯାହା ମୁଁ କଳ୍ପନା କରିଥିଲି ମୋର କାମ ସେଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ଥିଲା | ମୁଁ ନିଜକୁ କହିଲି ଏହା କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ, ମୋର ଏକ ସୁସ୍ଥ ଶିଶୁ ଅଛି | ମୁଁ ଏକ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଟ୍ରମା-ଟ୍ରମାଟିକ୍ ଚାପ ବ୍ୟାଧି ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କଲି ଏବଂ ମୁଁ ଆରାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲାବେଳେ ବିଭ୍ରାନ୍ତିକର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କଲି | ମୁଁ ଖୋଲିବାକୁ ବହୁତ ଖୁସି ଏବଂ କ୍ଲେର୍ଙ୍କୁ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ |

Bristol ri yoga, bristol ct yoga, beginners yoga bristol, hot yoga bristol, yoga in bristol ri, pregnancy yoga, yoga classes in bristol, pregnancy advisory service bristol, yoga classes bristol, bristol pregnancy scans, yoga teacher training bristol, yoga studio bristol

Leave a Reply

Your email address will not be published.