Pregnancy Choices Indy West

Pregnancy Choices Indy West – 2018. gada februārī viņa pasūtīja grūtniecības testu. Tas bija pozitīvi. Viņa pat nezināja, cik tālu viņa ir – mēnešreizes bija neregulāras, un viņas ķermenis izskatījās savādāk nekā iepriekšējās grūtniecībās. Viņš lēsa, ka ilgākais laiks, ko viņš varēja staigāt, bija četri mēneši.

Tuvākais plostu centrs Vinnemukā, kur viņš dzīvo, atrodas vairāk nekā divu stundu attālumā. Freizera automašīna sabojājās, un viņš nevarēja atrast transportu uz Reno.

Pregnancy Choices Indy West

Pregnancy Choices Indy West

Ko, kuram bija 26 gadi, internetā meklēja mājas līdzekļus pret plostu. Nākamajā mēnesī viņš katru dienu ēda lielu daudzumu kanēļa. Viņš katru dienu smēķē marihuānu. Viņš pacēla smagas lietas.

Should You Get The Covid 19 Vaccine While Pregnant? Here’s What Experts Say

21. aprīlī viņai mājās piedzima nedzīvs bērns, taču 20. nedēļā viņai iestājās grūtniecība. Atlikumus viņš ietina melnā bandānā un ielika klēpī izbāztam pērtiķim. Viņš pievienoja vēl plastmasu tīkla maisiņam, pirms apglabāja saini pagalmā.

»[Ir] 21. aprīlī pulksten 2 naktī mana dzīve beidzās. Man bija ļoti bail un bail. Es nezinu, ar ko runāt. Es nezinu, ko pasūtīt, es esmu tik nobijies,” Freizers vēlāk publicēja Facebook ar fotoattēlu, kurā redzams koka krusts, kas izslīd no grīdas. “Man ļoti žēl, Ābel. Man žēl, ka esmu tik pretīgs cilvēks, ka neesmu pelnījis turpināt to, ko pasūtīju.”

Četrdesmit dienas pēc viņa nāves Freizers tika arestēts. Pēc pāris vairāk nekā gada viņš tika notiesāts un ieslodzīts.

Ir noteikts štata likumos, un lielākā daļa Nevadas iedzīvotāju joprojām balso par reproduktīvajām tiesībām. Taču tas ir vienīgais štats valstī, kas noteiktos apstākļos var ieslodzīt cilvēkus par grūtniecības pārtraukšanu, sacīja Laura Ficsimmonsa, Kārsonsitijas advokāte, kura tagad pārstāv Freizeru.

Pro Life Laws Protect Mom And Baby: Pregnant Women’s Lives Are Protected In All States

Piemēram, Teksasa ļauj atsevišķiem pilsoņiem iesūdzēt tiesā ikvienu, kurš “palīdz vai atbalsta” personu, kura vēlas abortu pēc sešām nedēļām, bet ne personu, kurai tiek veikta medicīniska iejaukšanās. Līdzīgs likums Aidaho ļauj abortēta augļa mātei, tēvam un ģimenei pēc sešām nedēļām iesūdzēt veselības aprūpes sniedzējus par zaudējumu atlīdzību vismaz USD 20 000 apmērā. Misisipi likums apstrīd Roe v. Veids ASV Augstākās tiesas lietā. medicīniskās licences ārstiem, kuri veic abortus pēc 15 grūtniecības nedēļām.

“Teksasa nē.” Misisipi to nesāk. “Jaunais likums Aidaho — neviens neapcietina sievieti par viņas pašas grūtniecības pārtraukšanu,” sacīja Ficsimmons.

Freizera piemēra centrālais statūts NRS 200.220 nosaka, ka sieviete pēc 24. grūtniecības nedēļas pārtrauc grūtniecību ar “jebkurām zālēm, narkotikām vai sapni, bet ar jebkuru instrumentu vai citiem līdzekļiem” ir sodāms nodarījums.

Pregnancy Choices Indy West

Tiesas iesniegumos, kuros viņa lūdza tiesu izskatīt lietu, viņa apgalvoja, ka likums ir neskaidrs un diskriminēts dzimuma dēļ. Viņš apgalvoja, ka 1911. gadā pieņemto likumu var viegli izmantot politiski orientēti šerifi un prokurori. FitzSimmons teica:

Indiana Abortion Debate Draws Protest Crowds, Vice President

FitzSimmons ilustrē šos jautājumus stāstā par Freizeru, pirmo zināmo personu, kas notiesāta saskaņā ar likumu. Pēc tam, kad FitzSimmons pārņēma piemēru 2020. gada vasarā, pagājušajā vasarā viņš veiksmīgi argumentēja Freizera atbrīvošanu no cietuma, pamatojoties uz juridiskiem tehniskajiem aspektiem.

Toda likums joprojām karājas virs Freizera galvas. Ja apelācijas sūdzība par atbrīvošanu būs sekmīga, viņš tiks atgriezts cietumā, savukārt nesekmīga apelācija ļauj valstij tiesāt viņu atkārtoti pēc likuma, bet par citām noziedzīgām darbībām.

“Ja vien mēs neatzīsim likumu par antikonstitucionālu, viņi mēģinās vēlreiz,” sacīja FitzSimmons. “Viņam atkal jāpārdzīvo viss murgs.”

Kad Freizere 2018. gada februārī uzzināja, ka ir stāvoklī, viņa nezināja, ko darīt. Viņš cīnījās ar depresiju un vardarbības vēsturi. Viņa baidījās, ka viena audzinās vēl vienu bērnu, teikts e-pastā nosūtītajā paziņojumā

Roe V. Wade Overturned: Hoosiers Rally On Indiana Statehouse Lawn

Freizera vēlākie gadi bija piepildīti ar mēnešiem ilgu bezpajumtniecību, dažādiem darbiem un mēģinājumiem iegūt GED sertifikātu. Viņa un viņas divi dēli dzīvoja viņas automašīnā piecus mēnešus, pirms draugs piedāvāja ļaut viņiem dzīvot savā mājā ārpus Vinemukas. Neilgi pēc ievākšanās Freizere uzzināja, ka viņa ir stāvoklī. Viņš nevienam neteica.

“Man nebija nevienas palīdzības, tāpēc man pašai bija jādara daudz darba, stress, kas man bija, bija briesmīgs,” viņa rakstīja e-pastā. “Es tikai cenšos tikt galā ar katru dienu.”

Freizere sacīja, ka iepriekšējo grūtniecību laikā viņa izjutusi tādas pašas dalītas emocijas, taču viņa “mēģināja” izdzīvot mēnesi pēc tam, kad februārī uzzināja, ka ir stāvoklī.

Pregnancy Choices Indy West

Apmēram mēnesi pēc viņas nāves aprīlī Freiziera aukle piezvanīja Humbolta apgabala šerifa birojam un ziņoja par krustu uz īpašuma, kurā dzīvoja Freizers. Tad Freizers nosūtīja viņiem sirdi plosošu ziņu Facebook.

Vandalism In Wake Of Abortion Ruling At Lynchburg Pregnancy Center, Other States

Pēc divām dienām detektīvi ieradās ar kratīšanas orderi. Viņi ieradās ar četriem bruņotiem narkotiku izmeklētājiem, jo ​​saskaņā ar tiesas liecībām māja bija pazīstama ar narkotikām un kā noziedznieku pulcēšanās vieta.

Freizers bija pārbiedēts un apmulsis par to, ko viņš bija izdarījis nepareizi, atvedot pie viņa durvīm tik daudz cilvēku.

“Kāpēc plosts ir problēma?” viņš jautāja tiesas intervijas stenogrammā. “Kāpēc to redzēt ir nelikumīgi?”

Detektīvi viņai teica, ka viņi nezina, cik tālu ir lūgumi ziņot par plostiem vēlāk. Pēc tam viņi pagalmā zem krusta izraka sieta maisiņu un nosūtīja to uz Washoe County Crime Lab.

The Us Air Force Gave Her A Choice: Your Baby Or Your Job

Ph.D. Laura Naita, Vašingtonas apgabala galvenā medicīnas eksperte un koronere, zem spēlējošā pērtiķa un melnās šalles atrada “galvenokārt kaulus, dažus orgānus un dažus ādas lūžņus”, viņa vēlāk sacīja.

Autopsija parādīja, ka augļa vecums ir no 28 līdz 32 nedēļām, un viņa ķermenī bija marihuānas un metamfetamīna pēdas.

30. maijā Freizers aizveda detektīvus uz šerifa biroju, kur pastāstīja, ka mēģinājusi palikt stāvoklī. Viņš stāstīja, ka pārlūkojis internetu un sapratis, ka viņa paša pasūtītās manipulācijas ir tikpat likumīgas kā došanās uz klīniku, lai veiktu operāciju, ko viņš pat nevarēja pasūtīt, jo viņa mašīnai sabojājās ģenerators.

Pregnancy Choices Indy West

“Es biju tajā dzīves posmā, kad, godīgi sakot, ja viesnīca nomirtu, es vienkārši gribēju doties prom. Es nevēlos to pārtraukt,” viņš sacīja detektīvam. “Esmu zaudējis visu un smagi cīnos, daru visu iespējamo savu bērnu labā, un godīgi sakot, viņi ir vienīgais iemesls, kāpēc es esmu dzīvs, bet miris.” Tagad es esmu es.”

Indianapolis Abortion Protests: Rally For Rights And Abortion Ban

Nopratināšanas beigās detektīvi ar likumprojektu aizturēja Freizeru par dzimšanas slēpšanu, smagu pārkāpumu un slepkavību, kas ir noziedzīga darbība.

Kad arests nonāca vietējās ziņās, Freizers sacīja, ka pret viņu izturējās atšķirīgi. Viņi viņu izmeta no veikaliem. Cilvēki viņu sauca par “bērnu slepkavu” un apdraudēja viņa dzīvību. Viņa valsts aizstāvis neveiksmīgi mēģināja pārcelt lietu no Vinemukas, kas, pēc tiesas teiktā, “karājās virs Vinemukas kā linča noskaņojums”.

2019. gada maijā pēc sava advokāta ieteikuma Freizers atzina savu vainu slepkavībā, tāpēc apsūdzība tika noraidīta un valsts ierosinās nosacītu sodu.

FitzSimmons izaicinājums Nevadas likumam saņēma amicus instrukciju no gandrīz desmit organizācijām un veselības aprūpes speciālistiem, tostarp Amerikas Dzemdību speciālistu un ginekologu koledžas, Nevadas štata medicīnas asociācijas un pētnieku grupas Abortu vajadzību pašnovērtējuma projekta (SANA).

New Onset Epilepsy In Women With First Time Seizures During Pregnancy

Vēstulē teikts, ka gandrīz visas medicīnas asociācijas iebilst pret grūtniecības iznākumu kriminālatbildību jebkāda iemesla dēļ, sakot, ka tai ir “graujošas, pat nāvējošas sekas”. Šīs sekas ietver to, ka cilvēki neļauj meklēt medicīnisko palīdzību, tiek pakļauti sociālajai cenzūrai un piespiežot viņus iziet “nežēlīgas un pazemojošas” pārbaudes veselības krīžu laikā.

Cilvēku sodīšana par viņu reproduktīvo produkciju pārkāpj viņu pamattiesības, iejaucoties valsts kriminālprocesā dažos no viņu dzīves intīmākajiem aspektiem un radot pēc būtības diskriminējošas tiesību normas, kas soda cilvēkus, pamatojoties uz viņu spēju ieņemt bērnu.

Vēstulē teikts, ka kriminalizācijas ietekme uz grūtniecības iznākumu ir nesamērīgi kaitīga krāsainiem cilvēkiem un tiem, kuriem ir zemi ienākumi. Ar rasi saistītu veselības atšķirību dēļ melnādainajām sievietēm ir lielāka iespēja laist pasaulē nedzīvi dzimušu bērnu, padarot viņas neaizsargātākas pret kriminālvajāšanu saskaņā ar Nevadas štata likumiem un biežāk tiek arestētas un notiesātas nekā baltās sievietes.

Pregnancy Choices Indy West

Cilvēku sodīšana grūtniecības iznākuma dēļ grauj jebkuru valsts mērķi aizsargāt mātes un augļa veselību un ir “pret labas medicīnas prakses, ētikas un zinātnes principiem”, teikts vēstulē. Pat tādos štatos kā Nevada, kas aizsargā plostu tiesības, ir svarīgi nodrošināt, lai cilvēki varētu droši salabot plostu.

Men Are Silent Partners In Abortion. The Choice Isn’t Ours, But We Matter.

Terēza Hovela tur zīmi reproduktīvās veselības tiesību demonstrācijas laikā pie Loida Džordža federālās tiesas nama Lasvegasas centrā otrdien, 2022. gada 3. maijā. (Daniels Klārks/The Nevada Independent)

Aizsardzības pasākumi Nevadas štatā 1990. gadā. Daudzi abu grupu locekļi kopā ar jaunām advokātu paaudzēm pulcējās 2020. gadā, lai mēģinātu padarīt raftingu štatā pieejamāku.

Lai to iznīcinātu, viņam vajadzēja vadīt Freizeru

Choices pregnancy centers, choices pregnancy center, choices pregnancy services, life choices pregnancy clinic, pregnancy choices, choices pregnancy resource center, pregnancy choices clinic, life choices pregnancy center, center for pregnancy choices, pregnancy choices indy, boston center for pregnancy choices, loving choices pregnancy center

Leave a Reply

Your email address will not be published.