Is Curry Safe During Pregnancy

Is Curry Safe During Pregnancy – Tailando maistas yra žinomas dėl savo populiarių patiekalų, kurie dažnai būna sūrūs ir saldūs bei gaivaus skonio. Bet ar galite valgyti skanų tailandietišką maistą, kai esate nėščia?

Dobrata vest e deka Dauguma Tailando patiekalų yra saugūs, kai esate visiškai pasiruošę nėštumui. Tačiau yra tam tikrų maisto rūšių, kurioms nėštumo metu reikia tik nedidelio maisto kiekio.

Is Curry Safe During Pregnancy

Is Curry Safe During Pregnancy

Jei jums įdomu, kuris tajų maistas yra saugus, o kuris ne, atėjote ten, kur reikia! Išsiaiškinkime, kaip saugiai valgyti tailandietišką maistą nėštumo metu.

Pregnancy Recipes For Healthy Pregnancy Meals

Thai chrona, amerikietiškas tailandietiškas chihanoy, kuris tiekiamas dubenyje, yra pagrindinis bakalėjos parduotuvės produktas. Jei esate viena iš jų ir esate nėščia, jums bus malonu išgirsti, kad dauguma Tailando patiekalų yra saugūs nėštumo metu, ypač jei pakeisite mitybą, galite valgyti bakikalą.

Tačiau svarbu atsiminti, kad tailandietiškame maiste gausu riebalų, natrio ir cukraus, todėl valgyti reikėtų saikingai.

Kai kuriuose populiariuose tajų patiekaluose yra ingredientų, kurių reikėtų vengti nėštumo metu. Tačiau šie narcizai lengvai keičiami, kad galėtumėte patogiai jais mėgautis. Štai keletas pavyzdžių:

Sem Tai yra skanus ir gaivus patiekalas iš šviežių daržovių, vaisių ir žolelių, baltymų ir grietinėlės šaltinis arba sūrus patiekalas. Tačiau vienas iš labiausiai paplitusių vaisių yra papajos.

Can You Eat Tom Yum Soup During Pregnancy?

Prinokusią papają valgyti saugu, tačiau Tailando rinkoje dažnai yra neprinokusių, neprinokusių ar pusiau prinokusių papajų. Neprinokusiose papajose yra cheminės medžiagos, vadinamos papainu, kuri yra labai pavojinga nėščioms moterims (Šaltinis: Nacionalinė medicinos biblioteka ir Amerikos sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų ministerija).

Nėštumo metu rekomenduojama vartoti visą papają. Todėl nevalgykite šio tailandietiško maisto su žalia papaja. Arba pabandykite tailandietišką maistą pasigaminti namuose, įsitikindami, kad papajos yra subrendusios su jai būdinga geltona odele.

Pad Thai gali būti saugus nėštumo metu, jei to vengsite. Jei restorane užsisakysite tailandietiškų makaronų, paprašykite citrinos griežinėlių ir šviežių žolelių, nes negalite būti tikri, ar jie tinkamai išplauti. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, peržiūrėkite mūsų specialų straipsnį apie tajų nėštumo metu.

Is Curry Safe During Pregnancy

Tailandietiška arbata yra populiari tajų arbata, juodoji arbata su kondensuotu pienu ant ledo. Pagrindinis tajų arbatos rūpestis yra kofeino vartojimas. Tailandietiška arbata ruošiama ilgiau nei tradicinė juodoji arbata, todėl joje gali būti daugiau kofeino. Nėštumo metu tai gali būti saugu, jei kasdien vartojate 200 miligramų kofeino (Šaltinis: Amerikos nėštumo asociacija).

What To Eat When Pregnant

Tailando virtuvėje nėra paplitę grūdai, ypač tajų virtuvėje. Pad Thai yra makaronų, daržovių ir baltymų, tokių kaip vištiena ar krevetės, mišinys. Paprastai jautiena yra garnyras arba garnyras.

Nėštumo metu nevalgykite žalių kviečių, nes juose dažniau yra bakterijų, kurios gali sukelti per maistą plintančias ligas (šaltinis: JAV maisto ir vaistų administracija [FDA]). Tačiau jei valdysite namuose, nuplaukite ir nuplaukite nuo žvyro, kol suminkštės!

Galiausiai, neatsižvelgiant į tai, ar valgote maistą, ar ne, įsitikinkite, kad tailandietiškas maistas, kurį valgote, patiekiamas karštas ir lygiavertis, teigia Maisto ir vaistų administracija. Jei atsinešate maisto likučių iš restorano, per dvi valandas grįžkite namo ir padėkite maistą į šaldytuvą.

Citrina yra žolė, kuri, valgant nėštumo metu, gali sukelti rimtų įgimtų defektų. Įrodyta, kad citralniotas ir mirceno citrina sukelia įgimtus galvijams defektus (šaltinis: Center for Cancer Memorial Sloan Kettering).

Is Paneer Cheese Safe During Pregnancy? Benefits And Recipes

Nėštumo metu rekomenduojama visiškai atsisakyti citrinų. Daugiau informacijos apie citrinas ir nėštumą rasite šiame straipsnyje.

Maisto ir vaistų administracija apskaičiavo, kad CPV yra „paprastai pripažintas saugiu“ arba GRAS. Todėl MSG yra saugus visiems, įskaitant nėščias moteris, ir nereikia vengti MSG.

Kai kurie žmonės gali būti jautresni MSG nei kiti ir, valgydami maistą, kuriame yra MSG, gali patirti tokius simptomus kaip galvos skausmas ar pykinimas. Jei esate alergiškas MSG, nėštumo metu jo reikėtų vengti.

Is Curry Safe During Pregnancy

Nėštumo metu valgant tailandietišką maistą, ypač valgant, reikia atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių.

Is Japanese Curry Safe During Pregnancy

Geriau apriboti keptą maistą, ypač keptą tailandietišką maistą. Fermentuotame melione paprastai gausu sočiųjų riebalų. Nors riebalai yra svarbūs nėštumo metu, riebalai yra geriau nei riebalai (Šaltinis: Kalifornijos universitetas, San Franciskas).

Jei laikysitės šių patarimų ir pakeisite kai kurias instrukcijas, nėštumo metu galite saugiai valgyti mėgstamą tailandietišką maistą.

Nuo raudonos ir žalios iki geltonos ir libanietiškos, karito ir populiaraus tajų maisto. Patiekiant šiltą, galima valgyti nėštumo metu – net jei labiau mėgstate sūrų variantą!

Tačiau užterštas maistas, įskaitant tailandietišką karį, gali sukelti nemalonų šalutinį poveikį, įskaitant valgymą (šaltinis: Indian Journal of Gastroenterology). Šis poveikis dažniausiai pasireiškia antrąjį ir trečiąjį nėštumo trimestrus. Priešingai, jūsų tailandietiško maisto pradžios lygis priklauso nuo jūsų!

Is Spicy Food Safe During Pregnancy| Dietician Explains

Be to, tailandietiškame karyje paprastai gausu cukraus ir sočiųjų riebalų, nes jame yra kokosų pieno. Todėl tailandietiškas žoleles geriau valgyti saikingais kiekiais.

Nėštumo metu tailandietiško maisto troškimas yra normalus ir nerimauti neverta. Daugelis žmonių nėštumo metu trokšta saldaus ir sūraus maisto. Nepriklausomai nuo to, ar norite tailandietiškos arbatos, tailandietiškos arbatos, tailandietiško kario ar kito skanaus tailandietiško maisto, galite saugiai pasimėgauti tailandietišku maistu, naudodamiesi šio straipsnio patarimais! Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite šį sveiko maisto ir druskos troškimo nėštumo metu šaltinį.

Tikimės, kad šis straipsnis bus saugus ir išsamus, kaip valgyti tailandietišką maistą nėštumo metu!

Is Curry Safe During Pregnancy

Ejmi Kazor yra mitybos specialistas ir laisvai samdomas rašytojas, visą darbo dieną dirbantis Čikagoje, Ilinojaus valstijoje. Ji domisi mityba, sveikata ir gerove, taip pat rašo ir dalijasi informacija, pagrįsta įrodymais.

How To Prevent Gestational Diabetes

Jei ieškote puikaus kiniško maisto nėštumo metu, norėsite sužinoti, kuris maistas yra saugus, o kuris ne ir ar jis turi ypatingų ingredientų…

Jei nėštumo metu norite meksikietiško maisto, nesate vieni. Tam tikru sezono metu normalu trokšti karštos ir aštrios chronos, o meksikietiškos…

Esu Jena, nėštumo tyrinėtoja. Mano darbas – atmesiu mitus ir pateiksiu aiškius bei tikrus pavyzdžius Kantarui. Turiu mitybos ir gyvenimo būdo nėštumo metu pažymėjimą bei Miuncheno Ludwigo Maximiliano diplomą apie žmogaus mitybą.

Visą mūsų turinį parašė arba redaguoja registruotas medicinos mitybos specialistas (RDN), kad būtų tikslus ir naujausias patarimas dėl optimalios šunų mitybos. Tikiuosi, kad kiekvieną nėštumą galėsiu rašyti už maistą ir aliejų.

Healthy Pregnancy Mocktails (easy, Low Sugar, For Summer)

Pregnancy Food Research teikia informaciją tik informaciniais tikslais. Šios svetainės turinys nėra skirtas pakeisti profesionalias sveikatos paslaugas, medicinines konsultacijas ar patarimus. Jei turite kokių nors rūpesčių ar klausimų dėl nėštumo, pasitarkite su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju. Šis puslapis yra „Amazon Services LLC“ filialų programos narys. Tai filialų reklamos programa, skirta uždirbti reklamos mokesčius, reklamuojantis puslapyje ir susiejant su Amazon.com. Mums neatlyginama už srauto ir verslo nukreipimą į „Amazon“ ir kitas šiame puslapyje esančias susijusias bendroves. „FirstCry“ mūsų tikslas yra suteikti jums pačią naujausią, tikslesnę ir naujausią informaciją.

Kiekvienas mūsų skelbiamas straipsnis vadovaujasi griežtomis gairėmis ir apima įvairius redagavimų komandos ir ekspertų pakeitimus. Laukiame jūsų pasiūlymų ir perduosime šį pasiūlymą savo vartotojams. Atsiųskite mums el. laišką adresu .care@firstcry.com

Nėštumas moterims yra jautrus laikotarpis. Nėščiosioms patariu laikytis sveikos mitybos ir laikytis atokiau nuo nesveiko maisto, kad kūdikis augtų sveikas. Jei esate nėščia, nesakykite to paties ir pagalvokite, kaip atsisakyti mėgstamo skanaus maisto! Sunku atsisakyti kavos, picos ir makaronų vienu metu, ar ne? Bet tu gali tai padaryti, patikėk manimi! Daugelis maisto produktų, kurie yra saugūs nuo troškulio, gali būti saugūs nėštumo metu, todėl svarbu žinoti, kokių maisto produktų reikėtų vengti nėštumo metu.

Is Curry Safe During Pregnancy

Kad ir ką dėtumėte į burną nėštumo metu, įsidėsite su kūdikiu. Todėl svarbu priimti sveikus sprendimus. Tai, kas tinka jums, gali netikti jūsų įsčiose augančiam mažyliui. Todėl priimkite išmintingą sprendimą; Venkite šių maisto produktų nėštumo metu ir saugokite savo kūdikį.

Curry Leaf Kale Hi Res Stock Photography And Images

Jūs žinote, kad nėštumo metu turėtumėte vengti papajos, bet ar žinote kodėl? papaya mena arba

Is collagen safe during pregnancy, is tums safe during pregnancy, is teeccino safe during pregnancy, is it safe during pregnancy, is umcka safe during pregnancy, is pepcid safe during pregnancy, is tdap safe during pregnancy, is zicam safe during pregnancy, is dulcolax safe during pregnancy, is robitussin safe during pregnancy, is azo safe during pregnancy, is pilates safe during pregnancy

Leave a Reply

Your email address will not be published.